Wie is wie - bestuur TC De Mote

 

Steven Verhelst - Voorzitter
Veldstraat 134 - 8680 Koekelare
Tel 051-58.47.06 of gsm 0477-23.61.34
e-mail : verhelst.steven@telenet.be

Didier Vannieuwenhuyse - Ondervoorzitter
Hertog Van Arenbergdreef 2 - 8680 Koekelare
Tel 0496-78.18.77
e-mail : didier.vannieuwenhuyse@telenet.be

Bart Depreitere - Penningmeester
Zuidstraat 51 - 8680 Koekelare
Tel 0486 67.14.24
e-mail : bart.depreitere@easypay.be

Steven Pleysier
Belhuttebaan 64 - 8680 Koekelare
Tel 051-58.93.67
e-mail : pleysier.steven@skynet.be

Frank Casier - webmaster
Swytswal 7 - 8680 Koekelare
Tel 0475-80.72.11
e-mail: info-at-vastgoed-casier.com

Frans Dereeper - verantwoordelijke Ladies + Men's Trophy
Moerestraat 60 - 8680 Koekelare
Tel 051-.58.46.16
e-mail : fransdereeper@hotmail.com

Tom Viaene - verantwoordelijke interclub
Dwarsstraat 2 - 8820 Torhout
Tel 0475-.48.97.89
e-mail : sales@cebeko.be

Karel Debruyne - secretaris
E. Beernaertstraat 38/1 - 8400 Oostende
Tel 0472-48.74.85
e-mail : secretariaat-at-tcdemote.be

Jente Sinnesael - verantwoordelijke Elit
De Wallaart 23C - 8680 Koekelare
Tel 0472-60.53.47
e-mail : jente.sinnesael@gmail.com

Bart Decaestecker - coördinator tennisschool tc de mote
Berkenlaan - 8680 Koekelare
Tel 0473-23.45.50
e-mail: tennisschool@tcdemote.be

Anja Coudeville - bestuurslid
Priorijstraat 9
8480 Ichtegem
Tel 0474-931.873
e-mail : anja.coudeville@telenet.be

 

Magda & Kevin - uitbaters clubhuis
Moervijverweg 34
8680 Koekelare
Tel
e-mail : magda.devriendt@telenet.be

 

Marc Vanhooren - erevoorzitter